info@agromec.com.tr +90 850 304 29 50

Başkanın Mesajı

Daha güçlü işbirliklerine ihtiyacın arttığı bir dünyada yaşıyoruz.Firmalarımızın bu yeni ekonomik çağda,ticaret yapma biçimlerinde de önemli değişiklikler meydana gelecektir.Her ne yaşanırsa yaşansın ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeyecek bir anlayışla hep birlikte hareket etmeliyiz. Aksi bir hareket,ticaretin en önemli olgusu olan güven unsurunu zedeleyecektir.Ülkemizin güven atmosferinin ticari faaliyetlerimiz için en önemli konu olduğunu hepimiz gördük.Tabiki güven, kaliteli ürün ile de doğrudan alakalı bir konudur.

Ürün ve hizmetlerdeki kalite standartlarının oluşmasında tüketici bilincinin yerleşmesi de tartışılmaz bir gerçektir.Bizler de bu bilincin toplumun her bireyinin bilinçlenmesiyle sağlanabileceğini düşünüyoruz.

Kalite döngüsünün oluşması için üreticinin de bilinçlenip,toplumun ihtiyacına uygun ve gereken kalitede üretimi gerçekleştirmesi,ithalatçının ve dağıtıcıların da aynı doğrultuda tüketiciye kaliteli ürünü sunması gerekmektedir.

Ülkenin milli gelirinin yükselmesi bizce iki ana kavrama bağlıdır.Bunlardan birincisi eğitim, ikincisi ise bahsettiğimiz kalitedir.Bu iki kavramı bir bütün olarak alırsak ve bütüne sadık kalırsak, Türk girişimcisi zor günler geçirse de bu zorlukları aşacaktır.Bugün, ülkemiz ihracatta iyi bir yolda ilerlemektedir.Kaliteyi artıran Türk üreticisi artık dünyada “Made in Turkey” imajını bir kalite simgesi olarak dünyaya sunmaktadır.

Biz,ihracatta gösterdiğimiz ürün titizliğini ithalatta da sergilemeliyiz.İthal ürünlerde de kalite ilk planda ve öncelikli olmalıdır.Sektörde yer alanlar kaliteyi istedikçe,kalite daha da yükselecektir. Ülkemizin dünyada parmakla gösterilmesi için Türkiye dendiğinde kaliteli ürün ve hizmet akla gelmelidir.Kemal Zirai Alet İşmak.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.,bu anlayışla yoluna devam edecektir.

Kerem ÖZAL
Yönetim Kurulu Başkanı

İşlem Yapılıyor. Lütfen Bekleyin.