01 Ekim 1957 Yılında Mustafa Kemal Özal Tarafından Özal Ticaret adı altında ticari hayatına başlayan firmamız uzun yıllar Orman ve Bahçe makinaları alanında faaliyetlerine, bölgede güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam etmiştir. 1985 yılında firma aile şirketi yapısı ile Babamız ve şu an ki Onursal Başkanımız olan Osman Özal tarafından yönetilmeye devam etmiştir.

Süreç içerisinde Kemal Ticaret olarak revize edilen markamız sektöründe daima yenilikçi ve rekabetçi bir yapı ile doğruluk ve dürüstlük ilkesinden vazgeçmeyerek bayilik alt yapı çalışmaları içerisine girmiştir. 2003 yılında aile şirketimizin yönetim kadrosunda revizyon çalışması yaparak Genel Müdür olarak Salih Özal, Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal ve Onursal Başkanımız Değerli Büyüğümüz Osman Özal ile birlikte ticari hayatımıza devam etmekteyiz. Kadro değişikliği ile birlikte Kemal Zirai Aletler Ltd. Şti. olarak devam etmekte olduğumuz ticari hayatımıza güç katması ve bayilik sisteminin ulusal ve global çizgiler içerisinde yer alabilmesi adına agromec markamız ile yola devam etme kararı aldık.

1957 yılından bugüne yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda öğrendiğimiz en önemli vazgeçilmez kurallarımızdan olan ticarette dürüstlük anlayışı ile dede’den toruna bu felsefemizi korumak ve yüceltmek için daima bizleri tercih eden değerli müşterilerimizin taleplerini ve görüşlerini önemseyerek ticari hayatımıza devam etmekteyiz. Bugün 4.000 metrekare kapalı alanda agromec Center-1 Ofis Depo ve agromec Center-2 Depolarımızdan tüm Türkiye'de bulunan 2.000 satış noktası ve bayilerimiz ile birlikte sektörde daima en iyisini yapabilmek için gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Türkiye ve Dünya’da bir çok ülkeye ithalat ve ihracat kanallarında markamızı en doğru şekilde duyurabilmek için takım olarak planlı ve programlı bir şekilde Kurumsallaşarak siz değerli müşterilerimizin ailemize katılımları için çaba sarf ediyoruz. Bizleri bugünlere taşıyan değerli aile büyüklerimiz ve değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Nasıl
Yardımcı
Olabiliriz ?

Daha hızlı iletişim kurabilmek için iletişim sayfasından formu eksiksiz doldurup ulaşım sağlayabilirsiniz.

İLETİŞİM