info@agromec.com.tr +90 850 304 29 50

Hakkımızda

Kemal Zirai Alet İş Mak. San. İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti, yaklaşık 35 yıl önce Osman ÖZAL tarafından kurulmuş ve o tarihten itibaren Samsun’da çalışmalarına devam eden bir şirket olmuştur.

Özellikle 2000li yıllardan sonra çalışmalarını ülke genelinden iş ortaklığı anlayışıyla yurt dışına da açmış olan Kemal Zirai halen günümüzde Güney Kore, Çin, Tayvan, Almanya, Hindistan ve Portekiz gibi ülkelerle bağlantılı olarak çalışmaktadır.

Bugün ülke çapında yaklaşık 3000 noktaya aktif satış yapan Kemal Zirai, mevcut yönetimi devralan yönetim kurulu başkanı Kerem ÖZAL ve genel müdür Salih ÖZAL ile birlikte kendi markaları olan agromec özellikle makina yedek parça ve aksesuar gruplarında sektöründe lider durumundadır. Halen mevcut 3000 adet ürün çeşitliliğiyle piyasada söz sahibi olan firma, piyasa ihtiyaç ve taleplerine göre bünyesinde oluşturduğu AR-GE çalışmaları ile her gün yeni ürünler pekiştirmekte ve bunu nihai tüketiciye ulaştırmak amacı ile çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.

Aktif, dinamik, genç ve analitik tecrübeye sahip satış ekibi ile birlikte bir takım çalışması yapan Kemal Zirai, sektöründe lider olmakla birlikte artık kendi markası olan agromec olarak daha çok bilinir olup, bu gururu tüm ekibiyle birlikte paylaşmaktadır. Satış sonrası müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma, başarının tesadüfi değil, titiz bir çalışmanın sonucunda olduğu bilinciyle sürekli kendisini geliştirmektedir.

Teknolojiyi en üst seviyede kullanan agromec başta yöneticisi olan Kerem ÖZAL olmak üzere iletişime dayalı, etkileyici ve paylaşımcı bir çalışmanın kurumu bugün varmış olduğu noktadan daha da yükseklere taşıyacağını çok iyi bilmekle birlikte bu çalışmaların, bireysel değil ekip çalışması ruhuyla olduğu gerçeğini bir an olsun unutmayıp ekibini gerek teorik, gerekse pratik anlamda eğitimlerle donatarak sektöre göre farklılık yaratmaktadır.

Süreklilik gösteren AR-GE çalışmalarıyla sektöründeki gereksinimlere çok önceden çözüm bulmayı ve yetişkin, aktif ve dinamik kadrolarıyla birlikte tüm ülke çapında kaliteden ödün vermeksizin çalışmayı misyon olarak benimsemiş olan agromec , kurumsal sorumluluk bilinciyle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak, kalite standartlarından ödün vermeksizin yetkin kadroları ile global dünyada bilinen ve takdir gören bir kurum olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

İşlem Yapılıyor. Lütfen Bekleyin.