Neden agromec ?

Bugün ülke çapında yaklaşık 2000 noktaya aktif satış yapan Kemal Zirai, mevcut yönetimi devralan yönetim kurulu başkanı Kerem ÖZAL ve genel müdür Salih ÖZAL ile birlikte kendi markaları olan agromec özellikle makina yedek parça ve aksesuar gruplarında sektöründe lider durumundadır.Halen mevcut 4000 adet ürün çeşitliliğiyle piyasada söz sahibi olan firma, piyasa ihtiyaç ve taleplerine göre bünyesinde oluşturduğu AR-GE çalışmaları ile her gün yeni ürünler pekiştirmekte ve bunu nihai tüketiciye ulaştırmak amacı ile çalışmalarını titizlikle yürütmektedir.Satış sürecimizi kurumsal sorumluluk bilinci, müşteri memnuniyeti ve uluslararası kabul görmüş standartlar ışığında şekillendirip yöneterek faaliyet gösterdiğimiz global sektörde aranan bir marka haline gelmek.

Sık Sorulan Sorular ?
  • Neden Agromec?

    Agromec önce sektörün ihtiyaçlarına çözüm bulmak ve yetişkin, aktif ve dinamik kadrosu ile ülke çapında kaliteden ödün vermeksizin çalışmayı bir misyon olarak benimsemiştir. Kurumsal sorumluluk bilinciyle, yüksek müşteri memnuniyeti ile, Dünyada tanınmış ve takdir gören bir kurum olmayı hedeflemektedir.

  • Satış Sonrası Destek

    Organizasyonarımız ile tüm bölgelerdeki gerek agromec bayilerine, gerekse son kullanıcılara kusursuz memnuniyet seviyesi sağlamak için profesyonel satış ekibimiz ve konusunda uzman servis kadromuzla kesintisiz çalışma ve daima gelişim ilkelerini benimseyerek sektörümüze hizmet etmekteyiz.

  • Bayimiz Olmak İçin Ne Yapmalısınız?

    Sizlerde hızla büyüyen agromec ailesi içerisinde olmak isterseniz yurtiçi ve yurtdışı bayilerimizin arasına girebilirsiniz. Gerekli şartlar ve detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Size En Yakın Agromec Bayii

Aradığınız En yakın Agromec bayiisini bulabilmek için lütfen tıklayınız.

Biz Sizi Arayalım

Bizi Tercih Ettiğiniz Teşekkür Ederiz

Destek Platformu

Ürünlerimiz ile ilgili Kullanım Kılavuzları ve detaylı bilgilere bu alandan ulaşabilirsiniz

Sektörde 60 Yıllık Tecrübe

1957 yılından bugüne yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda öğrendiğimiz en önemli vazgeçilmez kurallarımızdan olan ticarette dürüstlük anlayışı ile dede’den toruna bu felsefemizi korumak ve yüceltmek için daima bizleri tercih eden değerli müşterilerimizin taleplerini ve görüşlerini önemseyerek ticari hayatımıza devam etmekteyiz. Bugün sayısı 2.000 olan satış noktası ve bayiilerimiz ile sektörde daima en iyisini yapabilmek için agromec ailesi olarak gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Türkiye ve Dünya’da bir çok ülkeye ithalat ve ihracat kanallarında markamızı en doğru şekilde duyurabilmek için takım olarak planlı ve programlı bir şekilde Kurumsallaşarak siz değerli müşterilerimizin ailemize katılımları için çaba sarf ediyoruz. Bizleri bugünlere taşıyan değerli aile büyüklerimiz ve değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.
 

01 Ekim 1957 Yılında Mustafa Kemal Özal Tarafından Özal Ticaret adı altında ticari hayatına başlayan firmamız uzun yıllar Orman ve Bahçe makinaları alanında faaliyetlerine, bölgede güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam etmiştir. 1985 yılında firma aile şirketi yapısı ile Babamız ve şu an ki Onursal Başkanımız olan Osman Özal tarafından yönetilmeye devam etmiştir.